b/bluestacks-logo.png

BlueStacks

BlueStacks — to prawdziwy skarb dla osób, które chcą używać programy Android na komputerze osobistym. Często powstają sytuacje, gdy charakterystyki mobilnego urządzenia (smartfonu czy tableta) zawodzą i potrzebna aplikacja po prostu się nie uruchamia, a jeśli nawet udało się ją otworzyć, to bardzo wolna praca nie pozwala na pełne wykorzystanie jej możliwości.

Emulator Android BlueStacks to potężny emulator Androida. Za jego pomocą można uruchamiać na komputerze osobistym (Windows i MacOS) aplikacje stworzone dla systemu operacyjnego Android. BlueStacks – to bezpłatnie dystrybuowany emulator Androida. Jego zaleta polega na zdolności synchronizacji komputera z mobilnym urządzeniem. W ten sposób można używać ulubione aplikacja na smartfonie, komputerze i tablecie.

Zauważymy, że dzięki możliwości synchronizacji emulator BlueStacks pozwala na wysyłanie wiadomości sms i wykonanie połączeń. Może on funkcjonować z dowolnym systemem operacyjnym z rodziny Windows, jak również z MacOS. Dla rozpoczęcia pracy emulatora na komputerze należy go pobrać i uruchomić instalację. Zajmuje ona minimum czasu. Od razu po tym emulator będzie gotowy do pracy.

Osobliwości BlueStacks:

 1. Występowanie wersji w języku rosyjskim.
 2. Możliwość synchronizacji z urządzeniami mobilnymi.
 3. Intuicyjny interfejs.
 4. Wstępnie zainstalowane aplikacje, które zapewniają większą wydajność pracy z emulatorem.
 5. Możliwość pobierania aplikacji z Google Play.
 6. Pobieranie aplikacji z PC.
 7. Możliwość instalacji dowolnej liczby gier i aplikacji. Jedyne ograniczenie stanowi ilość wolnej pamięci na PC.
 8. Praca w trybie wyświetlania na pełnym ekranie.
 9. Użytkownicy BlueStacks mogą uzyskać prawa root.
 10. Całkowicie bezpłatna dystrybucja.

Wady BlueStacks:

 1. Wysokie wymagania systemowe dla emulacji gier w formacie 3D.

Pobierz Android Emulator BlueStacks:

Pobierz BlueStacks