N/Nox-App-Player-logo.png

Nox App Player

Nox App Player — nowy produkt chińskich specjalistów o wspaniałej wydajności. To narzędzie zapewnia pracę aplikacji przystosowanych do systemu operacyjnego Android na komputerach pod sterowaniem Windows.

To oprogramowanie wybierają za wzorcową wydajność, która jednocześnie nie czyni negatywnego wpływu na ogólne funkcjonowanie komputera. Dla jego indywidualizacji i optymalizacji są przewidziane dodatkowe parametry sterowania i zestaw wbudowanych narzędzi. Konfiguracja emulatora nie powoduje trudności. Nawigacja jest intuicyjna.

Nowostka jest oparta na platformie Android 4.4.2. W ten sposób, może ona pochwalić się obsługą prawie wszystkich aplikacji i gier. W celu zapewnienia wygody użytkowników są one instalowane bezpośrednio z Google Play. Można także wpisać do specjalnego folderu emulatora plik apk. Będzie on dostępny po ponownym uruchomieniu programu.

Aplikacje dotykowe również wspaniale pracują w „tandemie” z tym emulatorem. Na PC są po prostu wyznaczane przyciski sterowania w grach. Za szczególne osiągnięcie autorów można uważać to, że oprogramowanie skutecznie emuluje nawet wstrząśnienie wirtualnego urządzenia. Zaznaczymy, że emulator jest nieco podobny do Genymotion.

Osobliwości Nox App Player:

 1. Szybkie pobranie i instalacja.
 2. Niewysokie wymagania systemowe.
 3. Zdolność określenia pozycji geograficznej.
 4. Panel sterowania można wygodnie zwinąć.
 5. Intuicyjny interfejs.
 6. Obsługuje prawie wszystkie nowoczesne procesory.
 7. Nie wpływa na pracę komputera.
 8. Możliwość robienia zrzutów ekranu.
 9. Rozmaite ustawienia dla indywidualnej optymalizacji narzędzia.
 10. Jest rozpowszechniany zupełnie bezpłatnie.
 11. Emulator może zmieniać orientację ekranu w trybie automatycznym.

Wady Nox App Player:

 1. Brak wersji dla MacOS.

Bezpośrednie linki do pobrania emulatora Nox App Player:

Bezpośrednie linki do pobrania aplikacji Noх odtwarzacz emulator