D/Droid4x-logo.png

Droid4X

Droid4X — wspaniały emulator dla uruchomienia aplikacji Android na komputerze. Funkcjonuje on na wszystkich stacjonarnych PC pod sterowaniem systemu operacyjnego Windows. Aby przetestować dowolną aplikację czy grę przystosowaną do urządzeń z systemem Android wystarczy sięgnąć po Droid4X.

Ten emulator przyda się również osobom, które nie mogą skorzystać z nowych gier czy aplikacji z powodu przestarzałej wersji swojego systemu operacyjnego na telefonie czy tablecie. Teraz wystarczy tylko pobrać emulator i można już nie kupować nowego mobilnego urządzenia.

Osobliwości Droid4X:


Emulator Droid4X wyróżnia się na tle pozostałych podobnych programów. Wybierają go za wysoką wydajność i umiarkowane zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Instalacja emulatora nie powoduje kłopotów – wszystkie kroki są łatwe i zrozumiałe. Konfiguracja również nie powoduje trudności. Jeśli chcesz pracować na PC, jak z prawdziwym smartfonem czy tabletem, to instaluj Droid4X już teraz.

Wady Droid4X:

  1. Dla pełnowartościowej pracy niezbędny jest procesor z obsługą wizualizacji (w przeciwnym razie możliwe są poważne kłopoty w pracy).

Bezpośrednie linki do pobrania emulatora:

Pobierz emulator Droid4X (online-instalator)